Головне меню

Кременчуцький педагогічний колледж імені Антона Макаренка святкує своє 85-річчя

 Новий корпус Кременчуцького педколеджуНезважаючи на свій поважний вік, Кременчуцький педагогічний коледж імені Антона Макаренка вирізняється з-поміж інших закладів своєю сучасністю, багатогранністю, модерновістю,  динамічністю.

Сьогодні коледж має І рівень акредитації, де можна здобути кваліфікацію молодшого спеціаліста за фаховими напрямками: учитель початкової освіти, фізичної культури, вихователь дитячого садка.
Комплекс програмного і методичного забезпечення у навчальному закладі – один із найкращих не лише в області, а й в Україні. У якому працює злагоджений колектив високопрофесійних педагогів-однодумців, які допомагають учням і студентам здобувати теоретичні знання й вчать їх практичному застосуванню.
На базі коледжу у  1997 році з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей Полтавської області створено ліцей-інтернат для обдарованої сільської молоді, а у 2012 році з метою організації навчання та оздоровлення обдарованих дітей Полтавщини, оптимізації умов для виявлення талановитої молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу – у с. Потоки відкрито навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» для обдарованої молоді Полтавської області.
З 1997 року колектив очолює Заслужений працівник освіти, людина високої компетентності, людяності і наполегливості, мудрий, невтомний, самовідданий Іван Васильович Гальченко.
Результат роботи закладу вимірюється випускниками, які знайшли своє покликання, стали потрібними суспільству. Заклад пишається докторами і кандидатами наук, заслуженими вчителями України, відмінниками освіти, усіма тими, хто щоденно сіє розумне, добре, вічне…
Бажаємо педагогічному колективу терпіння й наснаги, творчого горіння, радісної праці, вічної молодості і вдячних учнів, а студентам – світлих думок і чистих сердець, готових сприймати та втілювати в життя мудрість наставників!

 

 

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:190
За тиждень:485
За місяць:2336
Всього:255985

Кориснi посилання