Головне меню

У Полтавському університеті економіки і торгівлі проведено „День кар’єри ЄС”

 DSC0006

10 квітня 2019 року Полтавський університет економіки і торгівлі гостинно приймав учасників та почесних гостей „Дня кар’єри ЄС”, що проводився за ініціативи Представництва ЄС в Україні та громадської організації „Фундація „Відкрите суспільство”. 

Парламентські слухання

vru

21 березня 2018 року у приміщенні Верховної Ради України відбулися парламентські слухання на тему «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».

Учнівська молодь Полтавської області візьме участь у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018

 1У березні 2018 року Полтавський університет економіки і торгівлі та Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації уклали угоду про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження PISA-2018. Угода передбачає зобов’язання сторін щодо забезпечення дотримання умов проведення міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 та стимулювання активної участі в ньому учнівської молоді в Полтавській області.

Презентація магістерської програми

DSC 411016 лютого 2018 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулася презентація Магістерської програми з підприємництва консорціуму закладів вищої освіти «ONLINE MASTERS IN ENTREPRENEURSHIP MHEI-ME».

У МОН працюють «гарячі телефонні лінії» щодо вступу до вишів

 phoneЗ 29 червня до 28 серпня МОН організувало роботу «гарячих телефонних ліній» щодо вступної кампанії 2017. За цими номерами можна отримати консультації стосовно вступу до вищих навчальних закладів, повідомити про факти порушення законодавства про вищу освіту тощо.

До уваги батьків та абітурієнтів, які вступають на навчання до ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

 passpor gromУ зв’язку зі змінами в законодавстві стосовно нового паспорта громадянина України (ID-картки) вступникам необхідно ознайомитися з правилами прийому до обраного навчального закладу, оскільки одним з документів, що надається разом із заявою для вступу є документ, що посвідчує особу (з 14-річного віку — ID-картка).

 

 

Громадськість турбують проблеми безпеки

 IMG 20170609 10034009.06.2017 в актовій залі Департаменту освіти і науки, на пропозицію обласних та політичних громадських організацій, відбулася зустріч у форматі круглого столу з питань запобігання проявів злочинів збоку іноземних громадян, зокрема тих, що навчаються у вищих навчальних закладах Полтави.

Експертні зустрічі

IMG 20170330 12044630.03.2017 в експертних зустрічах у регіональній студії м. Полтави, яка знаходиться у комунікативному центрі Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь:

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко відвідала науково-практичну конференцію «Безпека освіти і економічного розвитку Україна-Польща»

4N5vng5HZOc15 лютого 2017 року директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко взяла участь у науково-практичній конференції «Безпека освіти і економічного розвитку Україна-Польща» в рамках ІІІ Наукового симпозіуму «Україна-Польща – синергетична співпраця», що відбулася на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Студенти Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка взяли участь у ІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

 посольство18-22 січня 2017 року у столиці Литовської Республіки м. Вільнюс відбувся ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія», організатором якого була Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця». 107 учасників із 17 регіонів України та Литви змагалися у номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Театральний жанр», «Інструментальний жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

Відбулися урочистості з нагоди 70-ліття від дня присвоєння імені В. Г. Короленка Полтавському національному педагогічному університету

28 грудня 1946 року Полтавському педагогічному інституту було присвоєно ім’я Володимира Галактіоновича Короленка – видатного письменника, журналіста, громадського діяча, педагога, доброчинника. Професорсько-викладацький склад інституту сприйняв урядову постанову як високу оцінку роботи з підготовки кваліфікованих педагогічних кадрів.

Марина Гриньова отримала диплом члена-кореспондента НАПН України

IMG 799819 грудня 2016 року в Національній академії педагогічних наук України відбулося урочисте вручення дипломів академіків та членів-кореспондентів, обраних за конкурсом і затверджених президією НАПН України.

Студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка взяли участь у показі колекції жіночого одягу, присвяченому Вірі Холодній

image-0-02-05-58ca05f190d17 грудня 2016 року у Полтавській Галереї мистецтв ім. Ярошенка відбувся показ колекції жіночого одягу із застосуванням мотивів історичного костюма стилю модерн, присвячений зірці німого кіно початку ХХ століття, знаменитій полтавці Вірі Холодній. Продемонстрували колекцію доценти та студенти факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти, моделі

IMG 8543

9-10 грудня 2016 року директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адмістрації Харченко Олена Вікторівна взяла участь у роботі Міжнародного семінару «Інноваційний університет і лідерство: сучасні виклики, концепти моделі». Семінар був організований Міжнародним фондом досліджень освітньої політики, факультетом “Artes Liberales” Варшавського університету, Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка, Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Кременчуцький педагогічний колледж імені Антона Макаренка святкує своє 85-річчя

 Новий корпус Кременчуцького педколеджуНезважаючи на свій поважний вік, Кременчуцький педагогічний коледж імені Антона Макаренка вирізняється з-поміж інших закладів своєю сучасністю, багатогранністю, модерновістю,  динамічністю.

На сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання