Головне меню

Про проведення презентаційних та навчальних заходів для представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавщини

1

Протягом трьох днів, з 02 по 04 квітня 2019 року, Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Полтавській області спільно із представниками Західноукраїнської регіональної непідприємницької громадської організації „Волинський ресурсний центр” у рамках проекту з модернізації системи профтехосвіти, який впроваджується у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, програми „U-LLEAD з Європою”, проведено презентаційні та навчальні заходи для директорів та заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавщини.

На базі ДПТНЗ „Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги” відбулася презентація стратегічного аналізу мережі професійної (професійно-технічної) освіти області, тренінги з питань діяльності Регіональної ради професійно-технічної освіти (стейкхолдерів) та наглядових (піклувальних) рад закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Проект з модернізації системи професійної (професійно-технічної) освіти передбачає вироблення механізмів стратегічного аналізу на регіональному рівні та покращення співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями.
{gallery}News2019/04/09{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання