Головне меню

І етап конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги»

6274816 7

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти активізувалася підготовка до обласних конкурсів професійної майстерності. 06.12.2018 проведено І етап конкурсу професійної майстерності з професії «Офіціант» «Від учня до фахівця» у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Полтавське вище професійне училище ім. А.О. Чепіги». 

Програма передбачала перевірку теоретичних знань та практичну частину: сервірування столу на дві персони за попереднім замовленням; складання серветок; захист конкурсної роботи. У складі незалежного журі працювали Павлов А.С., керівник ресторану «Вареник», Горобець О.М., кандидат технічних наук, асистент кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства Вищого державного навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Лошук Л.Д., директор ресторану «Каприз». 

 

Департамент освіти і науки щиро вітає переможців. Дякуємо за невтомну працю!
{gallery}News2018/12/06{/gallery}

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання