Головне меню

ВАЖЛИВО

ІІ загальноукраїнський семінар-нарада з питань розвитку професійної освіти

10

Протягом двох днів Полтавщина гостинно приймала учасників ІІ загальноукраїнського семінару-наради з питань розвитку професійної освіти, що проходив за ініціативи Міністерства освіти і науки України, сприяння програми U-LEAD WITH EUROPE та безпосередньої участі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Обговорено питання щодо дієвості регіональних рад професійної освіти та наглядових рад закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадження ефективних та результативних механізмів управління професійною освітою. Проведено робочу нараду директора Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Кучинського М.С. з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 
14.06.2018 учасники семінару-наради ознайомилися з досвідом роботи ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» (директор Спільна Н.П.) та переконалися, як останнім часом у закладі модернізовано матеріально-технічну базу: відкрито новий сучасний спортивний комплекс, спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу, ведеться капітальний ремонт гуртожитку. Також учасники семінару-наради відвідали навчальне господарство закладу, де за сприяння «Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Полтавщини» закладено 3 га саду з ягідними культурами, 2 га малини та 1 га смородини, облаштовано систему краплинного зрошення.
Позитивні відгуки гостей заходу свідчать про те, що на Полтавщині триває інтенсивна робота, спрямована на децентралізацію системи державного управління, та має гарні результати.

 

 

На сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:19
За тиждень:150
За місяць:1988
Всього:237258

Кориснi посилання