Головне меню

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка, Кравець, Закрійник» на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків

P15906779 листопада 2017 року на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець.Закрійник». Почесне право перерізати червону стрічку та першими увійти до Центру мали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна та директор Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків Харчук Надія Миколаївна.

Серед гостей заходу були заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Закапко Тетяна Іванівна, депутат Полтавської обласної ради Путря Олександр Олексійович, голова Зіньківської районної ради Нерозя Сергій Васильович, голова Зіньківської міської ради Максименко Сергій Миколайович, перший заступник голови Зіньківської районної державної адміністрації Хоменко Микола Іванович, начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Дахно Юрій Петрович.
Навчально-практичний центр створено з метою поліпшення та модернізації підготовки учнів (слухачів) та перепідготовки фахівців швейної галузі Полтавщини за рахунок коштів, виділених субвенцією з державного бюджету у розмірі 330 тис. грн. За ці кошти було придбано промислові швейні машини для легких, середніх та тяжких тканин, 5-ти ниткову краєобметувальну машину, машину для виготовлення прямих петель, машину потайного стібка, 5-ти ниткову розпошивальну машину, консульний прасувальний стіл, парогенератор, дублюючий прес, розсувний манекен, комп’ютер та програму «САПР», яка коштує 120 тис. грн.
Навчально-практичних центрів з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник» у Полтавській області наразі два. З 23 травня 2017 року на базі Полтавського професійного ліцею сфери послуг уже діє такий Центр.
Унікальне високопродуктивне та сучасне обладнання у Центрі – мрія кожного навчального закладу. Нехай щастить усім учасникам освітнього процесу!

{gallery}News2017/11/10{/gallery}

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:518
За місяць:1587
Всього:252777

Кориснi посилання