Головне меню

Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції«TEACH COUCHING HUB 2017» та дитячої профорієнтаційної гри «CITY WORK FEST» Місто, де працюють діти. м. Карлівка.

IMG 70772 червня 2017 року на базі професійно-технічного училища № 50 м. Карлівка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «TEACH COUCHING HUB 2017». У роботі конференції взяли участь Тетяна Чернова, докторант кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, експерт розвитку професійної та коучингової компетентності, автор методичних рекомендацій, монографій, наукових статей на теми розвитку професійної освіти; Ірина Голіяд, співзасновник і президент Міжнародної благодійної організації «Лідер якості», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

Тетяна Спіріна, експерт з управління персоналом, коуч, автор 2-х книг, автор технології Coach Stories; Сергій Гузенков, кандидат історичних наук, доцент, сертифікований бізнес-тренер, офіційний представник фонду PechaKucha Night у Запоріжжі; Андрій Семенов, директор приватного закладу «Центр професійної освіти і навчання» м. Кривого Рога, відмінник освіти України, експерт з професійної освіти, сертифікований педагог-коуч; Олександр Тищук, сертифікований Майстер бізнес коуч, провідний тренер Міжнародної школи коучингу; Валентина Кос, організатор «CITY WORK FEST». Департамент освіти і науки облдержадміністрації представляла заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Тетяна Закапко. До участі у заході долучилися представники професійно-технічних навчальних закладів області, соціальні партнери.

Спікери конференції під час своїх виступів донесли присутнім цікаву та корисну інформацію щодо сутності педагогічного коучингу, його мети та впровадження у навчальний процес. Коучинг сьогодні – відносно нова педагогічна технологія. Це мистецтво сприяти підвищенню мотивації та результативності навчання й розвитку учнів, система реалізації спільного соціального, особистісного й творчого потенціалу учасників процесу навчання та виховання з метою одержання ефективного результату. Виступи спікерів конференції з презентаціями проходили у форматі 20Х5Х5. А далі відбулися неперевершені майстер – класи: «Навчальне заняття у стилі педагогічного коучингу» (Олександр Тищук), «Історія про себе. Як описати власний шлях героя» (Тетяна Спіріна), «Мистецтво говорити стисло» (Сергій Гузенков), «Інфографіка в освіті: за і проти» ( Антоніна Ківшик, заступник директора з навчально-виробничої роботи професійно-технічного училища № 50 м. Карлівка). Учасники конференції отримали сертифікати учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції, а соціальні партнери – подяки.

На завершення «TEACH COUCHING HUB 2017» усіх чекала цікава екскурсія до ТОВ «Вітчизна», що є членом асоціації виробників молока України (с. Максимівка), та до історичного музею, що у с. Варварівка Карлівського району. Керівник ТОВ «Вітчизна», депутат Полтавської обласної ради Володимир Литвин, розповів про сучасні технології виготовлення молока екстра-класу з екологічно чистої продукції. У Варварівському історичному музеї до уваги присутніх представили захоплюючу розповідь про історію села та познайомили із фольклорним колективом «Варварочка», учасниками якого є жінки віком від 60 до 80 років.
3 червня 2017 року на центральній площі м. Карлівка проводилася дитяча профорієнтаційна інтерактивна гра «CITY WORK FEST». Місто, де працюють діти.
У заході брали участь заступник Полтавської обласної ради А.М. Ханко, міський голова м. Карлівки О.С. Наконечний, заступник міського голови м. Карлівки С.М. Тарасовський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Карлівської райдержадміністрації Л.М. Слєпцова. До уваги дошкільнят та дітей шкільного віку, які прибули на свято з усіх сіл Карлівського району, було представлено майстер-класи з найрізноманітніших професій. Кожен учасник отримав дитячий паспорт, трудову книжку і, пройшовши майстер-класи, мав можливість заробити реальні гроші, та придбати солодощі у дитячій крамничці. Дітвора з радістю взяла участь у розіграші цінних призів містечка CITY WORK FEST. Щасливчики отримали винагороди за сумлінну працю: «розумний» годинник, фотоапарат та планшет. Протягом усього свята дітей та їх батьків із імпровізованої сцени вітали дитячі колективи загальноосвітніх шкіл району.

 {gallery}News2017/06/6{/gallery}

 

 

 

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:190
За тиждень:485
За місяць:2336
Всього:255985

Кориснi посилання