Головне меню

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією “Швачка. Кравець. Закрійник” на базі Полтавського професійного ліцею сфери послуг

IMG 3973Кабінетом Міністрів України в 2016 році виділено 50,0 млн. грн. для придбання сучасного обладнання, устаткування з метою реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», «Швачка. Кравець. Закрійник».


У рамках цього проекту на базі Полтавського професійного ліцею сфери послуг 23 травня 2017 року відбулося офіційне відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник». Почесне право першими перерізати червону стрічку та ввійти до центру мали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко О.В., директор ліцею Литовченко В.О., директор підприємства-замовника кадрів ТЗДВ Полтавська фірма «Ворскла» Чміль В.І.
Серед гостей заходу були заступник директора Департаменту освіти і науки - начальник управління закладів інтернатного типу, вищої, професійно-технічної освіти, науки, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Гажієнко Г.І., головні спеціалісти відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Закапко Т.І. та Франчук В.І., заступник директора фірми «Ворскла» Білінський В.О., представники телебачення та преси.
Центр такого типу сьогодні – це особливе, практично орієнтоване приміщення, оснащене новітнім унікальним обладнанням відповідно до стандартів якості європейського зразка, що дозволяє учням, слухачам з перших днів навчання працювати на ідентичних машинах, що знаходяться у цехах підприємства-замовника кадрів. У цьому значна перевага центру, адже Вам не доведеться звикати до нового обладнання. При цьому моделі, виготовлені у стінах цього Навчально-практичного центру, зможуть бути гідно представлені на світових ринках.
Головна мета діяльності центру – реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів ліцею. Адміністрація навчального закладу разом з підприємствами-замовниками кадрів професій швейного профілю проводить моніторинг регіонального ринку праці з метою визначення потреби в підготовці кваліфікованих робітників.
З метою популяризації професій швейного спрямування педагогічний колектив активізує роботу щодо професійної орієнтації випускників шкіл міста Полтави і Полтавської області.
У рамках діяльності навчально-практичного центру продовжується організація виробничого навчання та виробничої практики з використанням новітніх європейських технологій підприємства-замовника кадрів ТЗДВ Полтавська фірма «Ворскла».
На базі Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник» навчальний заклад розширює свою діяльність у напрямках:
продовження впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів та матеріалів;
організації та проведення семінарів-практикумів, засідань обласних методичних секцій та інших заходів для педагогічних працівників ПТНЗ швейного профілю м. Полтави та Полтавської області;
інформатизації та комп'ютеризації процесу професійного навчання і набуття умінь та навичок роботи у системі САПР Inventex та організації навчання педагогічних працівників особливостям роботи з нею;
проведення на базі Навчально-практичного центру підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ регіону, робітників швейних підприємств щодо вивчення та опанування сучасних технологій з отриманням відповідного сертифікату;
налагодження співпраці з підприємствами-постачальниками тканин, укладання угод зі швейними підприємствами щодо виготовлення продукції. При цьому кошти, отримані від навчально-виробничої діяльності центру, використовувати для розвитку навчально-матеріальної бази.
У перспективі (червень 2017) року планується подання заявки на перепідготовку незайнятого населення з професії «Кравець» до Обласного центру зайнятості на 2017-2018 навчальний рік.
На базі Навчально-практичного центру планується надання навчальних послуг за кошти фізичних та юридичних осіб.
Попри складність роботи, високий ступінь відповідальності за відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник» на базі Полтавського професійного ліцею сфери послуг це ще раз підтверджує той факт, що професії відповідного спрямування сьогодні на часі і ми намагаємося якісно підвищувати рівень оволодіння ними.

{gallery}News2017/05/24{/gallery}

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:838
За місяць:3014
Всього:260332

Кориснi посилання