Головне меню

Творчий конкурс професійної майстерності «Квіткова феєрія» у Полтавському професійному ліцеї сфери послуг

IMG 1172З метою пошуку, виявлення та підтримки обдарованої молоді 28 грудня в Полтавському професійному ліцеї відбувся творчий конкурс професійної майстерності під назвою «Квіткова феєрія».

Це була чудова нагода для учнів, що навчаються за професіями «Кравець» і «Кравець. Закрійник», продемонструвати свій професіоналізм, фантазію, реалізувати творчий потенціал. Участь у конкурсі взяли всі, хто мав бажання заявити про себе. Проте, щоб дійти до перемоги, необхідно було подолати поетапний відбір.
На першому етапі учасники представляли ескізи моделей з коротким описом. На думку журі, вони відповідали сучасним тенденціям моди, були оригінальними. В основному турі учасники створювали модель одягу, використовуючи різноманітні матеріали, оздоблення із застосуванням новітніх технологій з обробки швейних виробів.
Під час фінального дефіле учасників конкурсу привітала директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна та головний спеціаліст відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Закапко Тетяна Іванівна.
Після оголошення результатів  переможці конкурсу отримали нагороди та відзнаки від директора підприємства-замовника кадрів ТЗДВ Полтавська фірма «Ворскла», з яким понад тридцять років співпрацює Полтавський професійний ліцей сфери послуг, Чміля Віктора Івановича.
{gallery}News2016/12/29{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:190
За тиждень:485
За місяць:2336
Всього:255985

Кориснi посилання