Головне меню

Про нараду з питань дошкільної освіти

DSC 0009

16 січня 2018 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з питань дошкільної освіти для спеціалістів та методистів органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад спільно з координаторами проекту «ІСУО.КУРС:ОСВІТА».

Розглянуто питання створення додаткових місць для дітей дошкільного віку, нормативно-правового забезпечення провадження освітньої діяльності закладів дошкільної освіти та модернізації освітнього простору .
Проведено покрокове навчання з питання внесення даних до інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» та проведення державного статистичного спостереження відповідно до Форми 85-к (річної) - «Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти».
У нараді взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА А.В.Кушпіль, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського О.В.Токар, провідний спеціаліст, економіст відділу економічного аналізу та фінансової звітності комунальної установи «Центр фінансового-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавської обласної ради Т.Б. Макарчук, координатори проекту «ІСУО.КУРС: Освіта» в Полтавській області Богдан Прядко та координатор проекту «ІСУО.КУРС: Освіта» в Україні Дмитро Пироженко.
Захід відбувся на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Дякуємо учасникам та всім, хто долучився до організації та проведення заходу!

 

{gallery}News2019/01/17/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:191
За тиждень:486
За місяць:2337
Всього:255986

Кориснi посилання