Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Сузір’я талановитих дошкільнят

DSC 03945 червня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят». Мета цього заходу є виявлення, підтримка талановитих, обдарованих дітей дошкільного віку та активізація їх творчого потенціалу.

Під час відкриття учасників фестивалю привітали та побажали успіхів і перемог Ухань Олена Анатоліївна, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Корягіна Наталія Віталіївна, перший проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.
У фестивалі прийняли участь 150 дітей дошкільного віку з 18 районів, міст та ОТГ Полтавської області. Малеча виконувала народні та сучасні пісні, танцювальні композиції, продемонструвала виконавську майстерність у грі на музичних інструментах. Художні роботи дошкільнят були представлені на виставковій експозиції.
Переможцями фестивалю стали:

  •  у номінації «Музичне мистецтво (спів, танці)»:

I місце - танцювальний ансамбль «Веселка», вихованці  ЗДО №1 «Дзвіночок» Глобинської міської ради;
II місце – гурт «Ромашка», вихованці  ЗДО № 47  «Золота рибка» м. Полтава;
III місце – хореографічний гурток «Веселий каблучок», вихованці ЗДО «Ромашка» Решетилівської міської ради;

  • у номінації «Гра на музичних інструментах»:

I місце – Харченко Аня, вихованка ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;
II місце – Борсук Вероніка, вихованка Чорнухинського ЗДО «Берізка»;
III місце – ансамбль «Потішечки», вихованці ЗДО №45 м. Полтава;

  • у номінації «Літературна творчість (декламування віршів)»:

I місце – Титаренко Ерік, вихованець ЗДО «Первоцвіт» Гадяцької міської ради;
II місце – Юрко Артемій, вихованець ЗДО №21 «Метелик» м. Полтава;
III місце – Бубир Євгенія, вихованка Михнівського ЗДО «Сонечко» Засульської ОТГ Лубенського району;

  • у номінації «Образотворче мистецтво (малювання, аплікація, конструювання з паперу)»:

I місце – Романенко Нікіта, вихованець ЗДО №42 «Зайчатко» м. Полтава;
II місце – Коропець Дарина, вихованка ЗДО «Ромашка, Сенчанської ОТГ Лохвицького району;
III місце – Горобець Ксенія, вихованка ЗДО №3 «Ромашка» Диканської селищної ради.
Переможці фестивалю нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки та настільними іграми.
Всі діти отримали солодощі.

На сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:43
За тиждень:756
За місяць:1843
Всього:226090

Кориснi посилання