Головне меню

Проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією»

 main24 лютого 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією».

У роботі майстер-класу взяли участь 30 педагогів дошкільних навчальних закладів області.
Мета заходу – сформувати у педагогів дошкільних навчальних закладів уявлення про сутність інтегрованої особистісно орієнтованої технології; ознайомити з технологією організації інтегрованого дня. Навчити визначати основні методи та прийоми інтегрованої особистісно орієнтованої технології, її вплив на формування в дошкільників цілісної картини світу.
Пасяда Марина Ігорівна, методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти повідмила, що інтеграція – це процес взаємодії елементів із заданими властивостями, що супроводжуються встановленням, ускладненням і зміцненням істотних зв’язків між елементами на основі достатньої підстави, у результаті якої формується інтегрований об’єкт (цілісна система) з якісно новими властивостями, у структурі якого зберігаються індивідуальні властивості початкових елементів.
Майстер-клас проводила Стогній Лілія Михайлівна, завідувач ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради, яка наголосила, що проблема інтеграції дошкільної освіти важлива і сучасна для педагогів практиків: завідувачів, вихователів-методистів, вихователів. Адже завдання дошкільного навчального закладу – навчити дітей бачити багатогранність світу, бачити в ньому закономірності, залежності, підкріплювати їх висновками та фактами з різних доступних галузей знань, пробудити пізнавальний інтерес.
Педагоги дошкільних навчальних закладів ознайомилися з інтегрованим плануванням роботи в ДНЗ, яке сприяє варіативній побудові змісту освітнього процесу і зберігає базисну його спрямованість, ураховуючи специфіку дошкільного закладу. Оволодіння педагогами механізмом інтегрованого планування підвищує їхню професійну компетентність, сприяє розвитку вміння будувати стратегію і тактику своєї роботи.
По завершенні заходу учасники отримали методичні рекомендації з даної теми та обмінялись враженнями.
{gallery}News2017/03/01/03{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання