Головне меню

Про нараду з питань дошкільної освіти

DSC 0009

16 січня 2018 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації проведено робочу нараду з питань дошкільної освіти для спеціалістів та методистів органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад спільно з координаторами проекту «ІСУО.КУРС:ОСВІТА».

Дошкільна освіта Полтавщини у 2018 році

1472459489 2489641

Всього в мережі області нараховується 636 закладів дошкільної освіти різних типів власності. З них: 525 закладів дошкільної освіти та 111 інших закладів(в тому числі НВК, підрозділи закладів загальної середньої освіти тощо), які забезпечують близько 50 тисячам дітей якісну дошкільну освіту.

Сузір’я талановитих дошкільнят

DSC 03945 червня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят». Мета цього заходу є виявлення, підтримка талановитих, обдарованих дітей дошкільного віку та активізація їх творчого потенціалу.

Відбулося відкриття дошкільних підрозділів Радалівського та Горбівського навчально-виховних комплексів на Глобинщині.

6Листопад видався знаменним на події для жителів Глобинського району. За першу декаду місяця відкрито два дошкільних підрозділи Радалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ» та Горбівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ».

Здійснилась спільна мрія дітей сіл Радалівки та Горбів, їхніх батьків, працівників закладів загальної середньої освіти, односельців.

Представники дошкільної освіти обговорили результати роботи у 2016-2017 навчальному році

DSC 0920 30 травня 2017 року відбулася нарада для спеціалістів відділів (управлінь) освіти, методистів районних (міських) методичних кабінетів та ОТГ на тему: «Функціонування та перспективи розвитку дошкільної освіти у Полтавській області».

Вітаємо учасників та переможців обласного конкурсу «На кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу»!

 DSC 2196У приміщенні Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського 22 березня відбулося засідання журі щодо підведення підсумків результатів обласного конкурсу «На кращий Інтеренет-сайт дошкільного навчального закладу».

Розвиток мережі освітніх закладів

 20170116 161014З метою забезпечення рівного доступу кожної дитини до якісної дошкільної освіти Департамент освіти і науки спільно з органами місцевої влади та органами самоврядування вживає певних заходів щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів (груп) та навчально-виховних комплексів різних типів і форм власності.

Проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією»

 main24 лютого 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації проведено майстер-клас для педагогів дошкільних навчальних закладів «Організація освітнього процесу в ДНЗ за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією».

Мережа дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів (станом на 01.01.2017 р.)

SDC18611Департамент освіти і науки спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаними територіальними громадами продовжують роботу щодо розширення  мережі дошкільних навчальних закладів, груп та навчально - виховних комплексів.

На Полтавщині побільшало навчально-виховних комплексів, дитсадків та груп для дошкільнят

ФОТО 049Департамент освіти і науки спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад та об’єднаними територіальними громадами ціленаправлено  проводять роботу щодо забезпечення  потреб населення  у дошкільній освіти шляхом розширення  мережі дошкільних навчальних закладів, груп та навчально - виховних комплексів.

Делегація Полтавської області взяла участь в урочистостях у заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля

023 вересня  поточного року делегація від Полтавської області у кількості 25 осіб взяла участь  у заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

До уваги керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад!

 iStock 000019917411Large-cropped-2Звертаємо Вашу увагу на внесення змін до

наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р.№1055  «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» (наказ МОН від 20.05.2016  №544) та

Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах. (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №402)

Забезпечення доступності дошкільної освіти

20131018.1 2В області продовжується робота щодо забезпечення потреб населення у дошкільній освіті шляхом збільшення місць та розширення рівня охоплення дітей дошкільною освітою.

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання