Головне меню

Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «Еколог» розпочав літню оздоровчу кампанію 2019 року

photo 2019-06-04 10-39-51

З успішним початком літньої оздоровчої кампанії 2019 року всіх відпочиваючих в таборі «Еколог» привітав перший заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович.
Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір гостинно зустрів обдарованих і талановитих дітей з усієї Полтавщини. Це призери предметних олімпіад, юні науковці Малої академії наук, відмінники навчання, переможці обласних та всеукраїнських масових заходів різних напрямків.

Обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «Еколог» знаходиться у мальовничій місцевості Зіньківщини – на території проектованого ландшафтного заказника «Міські Млини». У таборі створено прекрасні умови для повноцінного та змістовного відпочинку дітей. Під час літньої оздоровчої кампанії 2019 року в таборі планується оздоровлення 500 талановитих та обдарованих дітей області і 100 дітей, які планують відпочити, скориставшись програмою «Подаруймо дітям літо».
На першу зміну до табору прибуло 142 дитини з різних куточків Полтавської області.
3 червня 2019 року відбулося урочисте відкриття І табірної зміни. На свято до дітей завітали гості:
Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації;
Гриньова Марина Вікторівна, декан природничого факультету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України;
Барбінова Алла Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.;
Різник Микола Миколайович, голова Опішнянської селищної ради.
Урочисто піднято Державний прапор України.
Попереду на дітей чекають пізнавальні та розважальні заходи, конкурси, екскурсії екологічними стежками, спортивні естафети, купання в річці, велопрогулянки, заняття у гуртках за інтересами, екскурсійні програми до музеїв Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні», меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішнянської кераміки Леоніда Сморжа, музею українського весілля. Також заплановані концертні виступи артистів Полтавської обласної філармонії та Полтавського академічного обласного театру ляльок.

photo 2019-06-04 10-39-51

DSC 3758

DSC 3749

DSC 3634

19-06-04 09-37-02

4

1

 

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:829
За місяць:1795
Всього:255444

Кориснi посилання