Головне меню

Оздоровчий сезон в таборі «Еколог» триває

zastavkaЛіто добігає кінця, але обласний дитячо-юнацький оздоровчий табір «Еколог» знову радо зустрів талановитих дітей з різних куточків Полтавщини, – 7 серпня 2018 року розпочалася четверта заключна табірна зміна.

На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю, адміністрація закладу привітала дітей зі святом і побажала  активного та яскравого відпочинку.
Під час святкового концерту діти продемонстрували свої здібності, здивували своїми співочими та танцювальними талантами.
До відпочиваючих завітали представники Зіньківського районного центру зайнятості. Вже стало традицією проведення у таборі різнопланових профорієнтаційних акцій. Пріоритетними є інтерактивні заходи розважального характеру. Цікава й корисна інформація допоможе дітям  здійснити в майбутньому виважений вибір професії.
Більшість дітей приїжджають відпочивати в «Еколог» не вперше. Попереду на них чекають сповнені позитиву та приємних вражень три тижні. Нові знайомства, цікаві та пізнавальні заходи, велопрогулянки, туристичні походи, захоплюючі екскурсії, купання в річці –  це те, що робить відпочинок в «Еколозі» унікальним.

{gallery}News2018/08/07{/gallery}

На сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання