Головне меню

У дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський» розпочато оздоровчий сезон

DSC0020814 червня у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський» відбулося офіційне відкриття табірної зміни, яке розпочалося з урочистої лінійки та завершилося святковим концертом, на якому всі діти презентували свої таланти.
На І зміну до центру заїхало 130 дітей, з них 80 – діти пільгових категорій та 50 дітей з міст та районів Донецької та Луганської областей , які проживають на лінії зіткнення.

Для згуртування дітей у дружній колектив у закладі створено 6 загонів: «Форсаж», «Посмішка», «Вулкан», «Заярські козаки», «Сало» та «Кульбабки». 7-им – став новоутворений загін самоврядування, до якого увійшли представники-активісти кожної із вищевказаних груп. Вихователі та їх помічники провели ігри для знайомства, виявлення лідерів, творчих та спортивних захоплень і вподобань.
Для забезпечення активного та захоплюючого відпочинку, враховуючи дитячі захоплення та побажання, у центрі працюють гуртки: хореографічний, театральний, декоративно-прикладного мистецтва, вокальний, комп’ютерний, журналістики та фітнес-студія. Робота цих гуртків регулярно презентується на вечірніх заходах, виставках та висвітлюється у загальнотабірній газеті «Веселка». 
Окрім того, у таборі діють спортивні секції з баскетболу, волейболу, піонерболу, гандболу, боксу, шашок, шахів, настільного тенісу, боулінгу, дартсу. Діти мають можливість грати у футбол та теніс на новозбудованому стадіоні зі штучним покриттям.
{gallery}News2018/06/15/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання