Головне меню

Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відпочили у профільному оздоровчому таборі «Юний турист»

127 серпня 2017 року завершив зміну профільний оздоровчий табір «Юний турист» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, в якому відпочило 37 вихованців центру.
Щоб кожен день у таборі був цікавим та насиченим, збагачував життя дітей яскравими враженнями, особлива увага приділялася національно-патріотичному вихованню, веденню здорового способу життя, залученню до занять туризмом та спортом.

Діти брали участь у шахових та шашкових турнірах, конкурсах моди з підручних матеріалів «Літній настрій», квестах, майстер-класах з в’язання вузлів, екскурсіях, захоплюючих іграх та розвагах. Відвідали Краєзнавчий музей, музей Космонавтики, побували в зоопарку Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, переглянули фільми в кінотеатрі «WIZORIA». А 24 серпня, на День незалежності України – з великим натхненням провели фестиваль малюнку на асфальті «Ми живемо в Україні».
Родзинкою табірної зміни стала дводенна поїздка на оздоровчу базу «Сенегал» у с. Нижні Млини Полтавського району, де діти взяли участь у захоплюючих змаганнях з техніки пішохідного туризму: навісної переправи, лабіринту, маятнику, купини та ін.
Цікавими були і змагання зі спортивного орієнтування «Острів скарбів», що проходили на території Полтавського Дендропарку та змагання з паркового орієнтування у Корпусному саду міста Полтави. Під час заходів вихованці продемонстрували свої знання, вміння, силу, кмітливість та витривалість.
Неповторні враження та щасливі спогади дітей від перебування в таборі залишили одноденний похід околицями Полтави, водні процедури на річці Ворскла, відвідування басейну «Спартак» та катання на байдарках.
Під час закриття табірної зміни керівництво Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді подарувало дітям святковий пиріг, який дуже смакував до запашного трав’яного чаю.

{gallery}News2017/08/31{/gallery}

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання