Головне меню

Увага! Декларація!

declaratДепартамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації нагадує, що відповідно до Закону України „Про запобігання корупції” особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

До осіб, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відносяться керівники закладів вищої освіти та їх заступники.
Декларацію необхідно подати до 01.04.2019.
Роз’яснення для суб’єктів декларування можна отримати в уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Рибалка С.В. (тел.: 0532 52-48-39), або на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: https://nazk.gov.ua/rozyasnennya-dlya-subyektiv-deklaruvannya

На сайті

На сайті 204 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:11
За тиждень:379
За місяць:2603
Всього:250978

Кориснi посилання