Головне меню

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

poltavЗ метою підвищення ролі предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» у формуванні в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок; активізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти у 2017 році, в рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Полтавської обласної ради від 31 січня 2017 року № 350 (із змінами), засновано обласний конкурс серед закладів освіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.

Розпочато заочний етап конкурсу на отримання стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка!

serd

З метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу Героя Небесної Сотні – Героя України – Ігоря Сердюка, стимулювання учнівської, студентської молоді, молодих учених до громадської, національно-патріотичної, волонтерської, самоврядної діяльності, тощо, рішенням Полтавської обласної ради від 12 липня 2018 року №764 засновано стипендію (далі – Стипендія).

УВАГА!

title12334Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Полтавська державна аграрна академія оголошують про початок щорічного конкурсу робіт з економіки для учнів старших класів (9-11 класів) закладів загальної середньої освіти (положення додається).

Увага! Декларація!

declaratДепартамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації нагадує, що відповідно до Закону України „Про запобігання корупції” особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Фестиваль інновацій – 2019

scascac

З нагоди Дня науки, Міністерством освіти і науки України 14-16 травня 2019 року проводиться щорічний Всеукраїнський фестиваль інновацій. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

Про проведення просвітницького заходу «Дні карʼєри ЄС» у рамках проекту Представництва ЄС «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні»

DSC 0002У квітні 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться просвітницький захід «Дні кар’єри ЄС». 
Закапко Т.І., заступник начальника управління – начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, спільно з представниками закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації взяла участь у робочій нараді, що проводилася у Полтавському обласному центрі зайнятості, з обговорення даного проекту.

Відбудеться обласна конференція педагогічних працівників

 22 серпня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Полтава, проспект Першотравневий, 5) відбудеться обласна конференція педагогічних працівників «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік» за участю керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, ректорів закладів вищої освіти, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатного типу, позашкільної освіти, працівників Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. 

Продовжується Всеукраїнська акція "Потяг Єднання України Труханівська Січ"

dc39ae723682c5b446697a7417af6a9010-й Різдвяний "Агітаційний потяг" Св. Миколая курсуватиме із 8 грудня по 23 грудня зі Сходу на Захід по містам України.Організатори запрошують до участі ( лист додається ).

ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.»
22 cерпня 2017 року в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей (Полтавська область, смт. Шишаки, вул. Павлика, 34) відбудеться обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2016/2017 н.р. та основні завдання на 2017/2018 н.р.» за участю:
- керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад;
- директорів професійно-технічних навчальних закладів;
- директорів інтернатних закладів;

В Україні проходить інформаційна кампанія до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

 торгівля людьмиЗ метою підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усього світу, які постраждали від цього злочину, у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошено 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Департамент освіти і науки запрошує на свято «Таємниці загадкового міста» до Міжнародного дня захисту дітей

 афішаДепартамент освіти і науки запрошує полтавців та гостей міста на свято «Таємниці загадкового міста» до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід відбудеться 1 червня 2017 року на території Полтавського дендрологічного парку та військової частини А3384 (авіамістечко, м. Полтава).
Початок об 11.00 на території Полтавського дендрологічного парку.

Шановні освітяни, батьки, учні!

 9 92 iДобігає кінця 2016-2017 навчальний рік, протягом якого педагоги докладали максимум зусиль для того, щоб школярі набули необхідних для життя знань у різних галузях, усвідомили загальнолюдські ідеали добра і справедливості.

Вітаємо лауреата Премії Верховної Ради України!

vitaemo1Департамент освіти і науки, педагогічна громадськість Полтавської області щиро вітає завідувача дошкільним навчальним закладом «Теремок» м. Заводське Лохвицького району Дроб’язка Олександра Володимировича із заслуженою державною нагородою – Премією Верховної Ради України.
Вручення Премії та зустріч з народними депутатами України – членами комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, відбудеться 24 травня 2017 року в приміщенні Верховної ради.
Вітаємо Олександра Володимировича та зичимо нових досягнень на педагогічній ниві!

18 травня 2017 року – Всесвітній день вишиванки

 630 360 143262264718 травня 2017 року – традиційно третього четверга травня – у започаткований з 2006 року Всесвітній день вишиванки, українці в Україні, українська діаспора, прихильники України в усьому світі одягнуть на роботу і навчання вишиванки, чим підтвердять збереження українських цінностей, продемонструють духовну свідомість і національну єдність.

Навчально-методичний семінар «Організаційно-методичні засади реформування інтернатних закладів»

anonse17-18 травня 2017 року управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації за участі Міністерства освіти і науки на базі Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інетрнату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» буде проведено навчально-методичний семінар «Організаційно-методичні засади реформування інтернатних закладів».

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання