Головне меню

ВАЖЛИВО

„Про перспективні форми дошкільної освіти в контексті дружності до дитини та економічної ефективності”

IMG-67e5524eb2f96aab4bb6d12ffa73329f-V

16 квітня 2019 року Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації проведено інструктивно – методичну нараду з питань діяльності закладів дошкільної освіти для спеціалістів та методистів органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Висвітлено питання щодо перспективних форм дошкільної освіти, які впроваджуються в межах українського законодавчого поля та здатні розширити доступ дітей до освітніх послуг, при цьому зберігати високий стандарт якості, базуючись на принципах дружності до дитини, а також бути економічно ефективними, з огляду на ресурс місцевих громад (відповідно до результатів дослідження Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні).
Розглянуто окремі питання щодо контролю та дотримання вимог законодавства за діяльністю закладів дошкільної освіти, організації харчування, охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти, здійснення заходів з попередження булінгу та випадків жорсткого поводження з дітьми в сім'ї, насильства над ними або погрози щодо їх вчинення.
У нараді взяли участь: заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА А.В.Кушпіль, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.Остроградського О.В.Токар, провідні фахів ці відділу матеріально - технічного забезпечення та майнових відносин комунальної установи „Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів” Полтавської обласної ради Н.В. Заєць та В.М.Тимошенко, а також підполковник поліції, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області – Карюк І.М.
Захід відбувся на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Дякуємо учасникам та всім, хто долучився до організації та проведення заходу!

 

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:97
За тиждень:652
За місяць:2295
Всього:244154

Кориснi посилання