Головне меню

23 березня 2019 р. у м. Харкові команда Полтавського юридичного інституту здобула перемогу у І Всеукраїнському турнірі із кримінального процесу

asfafaf

Захід був організований кафедрою кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності спільно з кафедрою кримінального процесу, за сприяння директорату Слідчо-криміналістичного інституту та студентського самоврядування Університету. У Турнірі взяли участь 11 команд, що представляли Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, Господарсько-правовий факультет, Слідчо-криміналістичний інститут, Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ (дві команди), Військово-юридичний факультет, Міжнародно-правовий факультет (три команди) та Полтавський юридичний інститут.

У результаті фінального протистояння бронзовим призером стала команда № 3 Міжнародно-правового факультету. Друге місце зайняла команда Інститут підготовки кадрів для органів юстиції. Перше місце та головний приз Турніру – кубок – здобула команда Полтавського юридичного інституту Університету у складі студентів: Катерини Зозулі, Ярослава Каландирця, Інни Коновалової, Анни Оскерко-Рославлєвої, Арміне Мелконян та Ярослава Галєєва.
02 квітня 2019 року директор Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Лемешко Олександр Миколайович привітав команду Полтавського юридичного інституту з перемогою у Турнірі та нагородив грамотами і грошовою відзнакою.
Пишаємося нашими студентами і їхніми досягненнями, а також висловлюємо слова вдячності завідувачу кафедрою кримінального права та кримінально-правових дисциплін Тітку Івану Андрійовичу за організацію і підготовку команди до турніру!

{gallery}News2019/04/03/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання