Головне меню

Відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки

5451 n

21 березня 2019 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голови колегії Харченко Олени Вікторівни на базі Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука відбулось розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
В роботі колегії взяли участь працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області, директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

На колегії розглянуто питання „Про упровадження в освітнє середовище Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука інноваційних технологій навчання та забезпечення ринку праці конкурентоспроможними робітничими кадрами”.
Вище професійне училище №7 м. Кременчука – це потужний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Полтавщини з сучасною матеріально-технічною базою, що поєднує в собі три типи закладів освіти, а саме: заклад загальної середньої освіти, заклад професійної (професійно-технічної) освіти (машинобудівний і будівельний профілі підготовки) та заклад вищої освіти І рівня акредитації.
ВПУ № 7 визначено базовим закладом освіти щодо апробації та впровадження у навчально-виробничий процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти державного стандарту з професії „Зварник”.
Представники училища у співавторстві з Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, Міжгалузевим учбово-атестаційним центром інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України, Національним технічним університетом України „Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” у 2018 році стали лауреатами Державної премії України в галузі освіти у номінації „Професійно-технічна освіта” з роботою „Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання для підготовки кваліфікованих робітничих кадрів за професією „Зварник”.
В училищі навчається 810 здобувачів освіти. Здійснюється підготовка кваліфікованих робітників машинобудівної та будівельної галузей з 16 професій, молодших спеціалістів - за трьома спеціальностями: „Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, „Прикладна механіка”, „Галузеве машинобудування”. Учні закладу освіти є постійними учасниками і переможцями Міжнародного конкурсу молодих зварників „Zlatypohar Linde”.
Заклад має сучасну матеріально-технічну базу з розвиненою інфраструктурою. Створено кабінет-лабораторію STEM-освіти, який обладнано цифровим вимірювальним комп’ютерним комплексом EINSTEIN, лабораторією MultiLab з інструкціями до виконання лабораторних робіт з фізики, хімії та біології. Впровадження STEM-технологій на уроках дозволяє готувати здобувачів освіти до успішного працевлаштування.
Триває багаторічна плідна співпраця із соціальними партнерами - підприємствами-замовниками робітничих кадрів - ПрАТ „АвтоКрАЗ”, ПрАТ „Кременчуцький колісний завод”, ПрАТ „Кременчуцький завод дорожніх машин”, ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод”, ТОВ „МЖК Житлобуд”, МПП „Меандр”, ТОВ „АВМ Ампер”, ПАТ „Кременчуцький сталеливарний завод”, ПрАТ „Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”.
А також на колегії розглянуто ряд актуальних питань розвитку освітньої галузі. За підсумками розгляду прийняті відповідні рішення колегії.
В рамках засідання, учасники колегії ознайомились із навчально-матеріальною базою Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.

{gallery}News2019/03/22/04{/gallery}

 

На сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання