Головне меню

Відбувся круглий стіл «Організація виховного процесу у освітянських таборах: практика і перспективи»

DSC03711Літні канікули грають важливу роль для розвитку, виховання і оздоровлення дітей і підлітків. Літо – це свого роду місток між навчальним роком, що завершується, і майбутнім. Виховна цінність  літнього відпочинку та оздоровлення полягає в тому, що вона створює умови для педагогічно доцільного, емоційно привабливого дозвілля школярів, відновлення їх здоров'я, задоволення потреб в новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах, що включають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру і інші сфери можливого самовизначення.
Реальність така, що система освіти як і раніше залишається головним організатором відпочинку і оздоровлення дітей.
У системі галузі «Освіта» Полтавської області зараз функціонує 7 позаміських оздоровчих таборів, п’ять  з яких безпосередньо підпорядковані Департаменту освіти і науки, в яких  щорічно оздоровлюються  понад 2 тисячі  дітей.
Як зробити час перебування в таборі цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул, питання, відповідь на яке отримали під час засідання круглого столу  «Організація виховного процесу у освітянських таборах: практика і перспективи», що відбувся 29 червня 2016 року на базі Полтавського  еколого-натуралістичного  центру учнівської молоді. Організатор заходу – Департамент освіти і науки облдержадміністрації.
У засіданні взяли участь директор Департаменту освіти і науки О.В. Харченко, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки О.А. Ухань, заслужений працівник культури України, член Національної спілки журналістів України, лауреат обласної премії імені Панаса Мирного, волонтер В.О. Шемчук, директор Полтавського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді В.Г. Бедніна,  методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, відповідальні за виховну роботу у позашкільних та загальноосвтніх навчальних закладах області, керівники пришкільних таборів при навчальних закладах області, представники позаміських оздоровчих таборів.
За підсумками обговорення присутніми було надано пропозиції, щодо вдосконалення організації виховного процесу в освітянських таборах та поставлені завдання на 2017 рік.
{gallery}News2016/06/31{/gallery}

 

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання