Головне меню

П Р Е С – Р Е Л І З Проведення круглого столу щодо обговорення проекту Програми патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016 – 2020 роки

gr 19.08.15 ukrainaНаціонально-патріотичне виховання є одним із наріжних каменів становлення української державності, побудови громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство передбачає орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначає основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.

Тому, 16 лютого 2016 року о 14.00 на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за адресою м. Полтава, провулок Госпітальний, 10 відбудеться круглий стіл щодо обговорення проекту Програми патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016 – 2020 роки. Організатор – Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. У засіданні візьмуть участь: працівники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, голова постійної комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради Шевчук С.М., представники районних та міських управлінь освіти, методисти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, відповідальні за виховну роботу у позашкільних та інтернатних навчальних закладах області, представники відділу у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, представники громадської ради при облдержадміністрації. Освітяни обговорять основні положення проекту Програми патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки та поділяться досвідом роботи з питань національно-патріотичного виховання. Також, під час круглого столу, діятиме виставка дитячих робіт. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засіданні круглого столу щодо обговорення проекту Програми патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016 – 2020 роки.

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання