Головне меню

Представник Департаменту освіти і науки Сергій Рибалко взяв участь у телепередачі «Акценти»

akcentiПредставник Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Рибалко Сергій Валерійович взяв участь у телепередачі «Акценти» на телеканалі «Лтава» в обговоренні впровадження у навчальних закладах Полтавської області Обласної цільової програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 рр.

Відбувся круглий стіл «Організація виховного процесу у освітянських таборах: практика і перспективи»

DSC03711Літні канікули грають важливу роль для розвитку, виховання і оздоровлення дітей і підлітків. Літо – це свого роду місток між навчальним роком, що завершується, і майбутнім. Виховна цінність  літнього відпочинку та оздоровлення полягає в тому, що вона створює умови для педагогічно доцільного, емоційно привабливого дозвілля школярів, відновлення їх здоров'я, задоволення потреб в новизні вражень, творчій самореалізації, спілкуванні і самодіяльності в різноманітних формах, що включають працю, пізнання, мистецтво, культуру, гру і інші сфери можливого самовизначення.

У Комсомольську презентували дослідно-експериментальну та проектну діяльність ЗНЗ

fDgVVG20Jss25 лютого 2016 року на базі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбувся круглий стіл на тему «Інновації в освіті: презентація дослідно-експериментальної та проектної діяльності ЗНЗ». У заході взяли участь       І.В. Шошина – начальник відділу освіти Комсомольської міської ради Полтавської області, Негода С.І. – завідувач ММК, Барскова Н.С. – методист ММК, директори шкіл та заступники директорів шкіл, представники освітньої громадськості та ЗМІ.

П Р Е С – Р Е Л І З Проведення круглого столу щодо обговорення проекту Програми патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016 – 2020 роки

gr 19.08.15 ukrainaНаціонально-патріотичне виховання є одним із наріжних каменів становлення української державності, побудови громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство передбачає орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначає основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.

У школах Комсомольська відзначили 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького

jSNTe0MrzWsУпродовж 2015 року наша країна на державному рівні вшановує пам'ять митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького із нагоди відзначення 150-річчя його дня народження. 16 липня 2015 року – знакова подія для України, адже саме у цей день Папа Франциск підписав декрет, у якому проголосив про чесноти митрополита на весь світ.

На сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання