Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Робочий візит заступника голови Полтавської облдержадміністрації О.Є. Пругла та директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко до ДОЦ «Миргородський»

 P109003727 липня 2017 року заступник голови Полтавської облдержадміністрації Пругло Олег Євгенович та директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна з робочим візитом відвідали дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради.

О. Є. Пругло та О. В. Харченко здійснили моніторинг стану проведення робіт з будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям та тенісного корту. Разом з директором оздоровчого табору Міщенком П. І. обговорили хід будівництва.

Під час візиту заступник голови облдержадміністрації та директор Департаменту освіти і науки ознайомились з умовами проживання дітей, організацією харчування, змістом дозвілля та виховної роботи, забезпеченням умов для відпочинку дітей пільгових категорій.
ДОЦ «Миргородський» Полтавської обласної ради розташований в екологічно чистій зоні, в одному з наймальовничіших куточків Миргородщини, в сосновому лісі, біля унікальної за чистотою річки Псьол.
Оздоровчий центр має комфортабельні приміщення для проживання, їдальню на 180 місць, зручні й затишні павільйони для відпочинку на свіжому повітрі. У ДОЦ «Миргородський» створено безбар'єрне середовище для осіб з особливими потребами.
Протягом літа 2017 року планується оздоровити 472 дитини. У тому числі, відповідно до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 - 2019 роки, планується оздоровити 102 дитини з міст та районів Донецької і Луганської областей, які перебувають на лінії зіткнення антитерористичної операції. Для цього рішенням сесії обласної ради від 06.03.2017 року № 409 додатково виділено 422 тис. гривень.
Кожного року влітку та взимку у закладі оздоровлюються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

 

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання