Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Міжчасова та міжсвітова мандрівка до країни «Еру»

20139976 248760368973017 3776267315884255054 nКожний сезон у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка відзначається чимось особливим. У липні 2017 року 106 шукачів літніх пригод вирушили у міжчасову та міжсвітову мандрівку з місією віднайти артефакти, притаманні кожному з 12 світів 9 часових циклів. За допомогою артефактів мандрівники отримають можливість створити новий світ, у якому пануватиме злагода, взаємоповага та взаєморозуміння. 

 

Програма міжчасової та міжсвітової мандрівки включала перетинання полюсів Sport, Dance, Song, участь у конкурсній програмі «Еру сльозам не вірить», танцювальному батлі «Крутіший за всіх», інтелектуальній грі «Чертоги розуму», туристичному квесті «Координати Скайфол», розважальній програмі «Вечірній Ємець», вечорі відвертості «Дерево Еру», акції «MannequinChallenge», а також участь у конкурсі бодіарту й серії майстер-класів. У години дозвілля мандрівники відпочивали у вечірньому кінозалі під відкритим небом, спостерігали за зірками, що падають, змагалися на чемпіонаті з футболу, стрітболу, волейболу, армреслінгу, велослалому, шахів, спортивної рибалки тощо.
Позитивні емоції, цікаві квести, тепла родинна атмосфера та розвинена матеріальна база спонукають дітей знов і знов повертатися до табору.
«Кожного року, приїжджаючи сюди, я знаю, що мене здивують, і цей рік не став винятком. Усі захопилися історією нового світу, який має власний календар, мову. І хоча термін його існування всього 21 день, ми будемо згадувати про нього до наступного літа», – поділилася враженнями Влада Гнатченко з І загону.

 

 

 

 

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання