Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні полтавці пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах Літньої школи радиста у м. Херсоні

DSC02909На початку липня 2017 року в м. Херсоні на базі радіостанції UR6GWZ аматорської служби радіозв’язку за планом підготовки до Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії п’ятеро вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді разом з керівником команди Денисюком Дмитром Валерійовичем пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах.

Насичено, цікаво проводили навчання і тренування у Літній школі радиста педагоги спортивного радіоклубу "Супутник", керівником якого є досвідчений педагог і радіоспортсмен – Бала Олександр Володимирович.
Діти, які роблять тільки перші кроки у радіоспорті, мали можливість отримати початкові знання з роботи на короткохвильових трансиверах (радіостанціях), вчити телеграфну азбуку Морзе, у тому числі за допомогою комп'ютерних програм-тренажерів, набути навичок роботи електронним і механічним телеграфними ключами, ознайомитися з правилами проведення змагань з радіозв’язку. А досвідчені вихованці – поглибити свої знання з радіотехніки, вдосконалити знання і навички у телеграфних тестах (змаганнях) зі швидкісної телеграфії.
У перервах між заняттями діти купалися в солоному йодованому озері, ходили до хвойного лісу, грали в рухливі та інтелектуальні ігри, "полювали на лисиць" (пошук замаскованих радіопередавачів), змагалися у грі "Булава" («Городки»), вчилися стріляти з пневматичної рушниці, користуватися протигазом, шукати міни, змагалися у грі "Лазертех" тощо.
За час, проведений у Літній школі радиста, діти познайомилися з новими друзями, оздоровилися, навчилися дисципліновано організовувати свій час, отримали нові знання та навички. Все це знадобиться їм у житті, а перш за все – допоможе успішно навчатися.
Для ознайомлення з досвідом організації роботи гуртків з радіозв’язку і телеграфії у зборах взяла участь директор Диканського будинку дитячої та юнацької творчості Диканської районної ради Деєєва Марина Іванівна. Наступного навчального року саме у Диканському будинку дитячої та юнацької творчості планується вперше відкрити гурток "Юні оператори аматорської служби радіозв’язку" з вивчення радіосправи та телеграфії.

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:2
За тиждень:103
За місяць:1412
Всього:214906

Кориснi посилання