Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Кожен день у дитячому оздоровчому таборі «Горизонт» – цікавий, веселий, плідний і яскравий!

ДОТ2 1Щодня, у структурному підрозділі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради – ДОТ «Горизонт» – проходять різноманітні заходи, серед яких музична та танцювальна години, спортивні змагання, завдяки яким розвиваються творчі здібності та фантазія.

Кожен день у таборі – неповторний, цікавий і веселий. Вся робота у «Горизонті» спрямована на розвиток дитячої ініціативи, самодіяльності, колективних творчих дій та проведення активної, цікавої справи.
Традиційними «горизонтівськими» святами можна назвати: відкриття та закриття табірної зміни, святкові вогнища, «Старттінейджер», «День іменинника», конкурси «Кумири і кумирчики», «Міс табору», «Гінес-шоу», Малі Олімпійські ігри та ін.
Чудова природа Гадяцького району, на території якого розташований табір, загартовує організм дітей та сприяє підвищенню їх розумового та фізичного розвитку.
Хто побував у «Горизонті» хоча б раз, повернеться туди обов’язково, бо гарний настрій, веселі розваги в компанії справжніх друзів залишають незабутні враження.

На сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:20
За тиждень:945
За місяць:2681
Всього:208275

Кориснi посилання