Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Понад 34 тисячі учнів відпочили у пришкільних таборах області протягом червня 2017 року.

1Літні канікули для дітей є найулюбленішими у навчальному році. Кожна дитина чекає літа з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити. Пришкільний табір – одне із місць, де можна змістовно і корисно провести час.

У червні цього року при навчальних закладах області працювали: 701 табір з денним перебуванням, 57 таборів праці і відпочинку та 6 наметових містечок. У них відпочили та отримали масу нових вражень понад 34 тис. учнів.
Для створення комфортних умов перебування дітей у пришкільних таборах навчальними закладами організовано дво- та триразове харчування, забезпечено денний сон у закладах із перебуванням дітей понад 6 годин на день.
Діти мали можливість брати участь у різноманітних спортивно-масових, природоохоронних, науково-технічних, еколого-натуралістичних, національно-патріотичних, екскурсійних та туристичних заходах, творчих конкурсах. А у літніх мовних таборах – які з 2015 року вже стали традиційними – удосконалювати свої знання з іноземних мов, для чого було залучено учителів іноземних мов, іноземних волонтерів, зокрема волонтерів Корпусу Миру, студентів вищих навчальних закладів.
Робота з організації оздоровлення та відпочинку дітей не припиняється. Так, протягом липня-серпня працюватимуть пришкільні табори у м. Горішні Плавні, Карлівському, Кременчуцькому, Лохвицькому, Машівському, Полтавському, Хорольському та Семенівському районах та Шишацькій об’єднаній територіальній громаді.

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:20
За тиждень:945
За місяць:2681
Всього:208275

Кориснi посилання