Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ»

13-4 квітня 2018 року у місті Запоріжжя Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради за підтримки Благодійного фонду Порошенко, Міністерства освіти і науки України була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект».


У конференції взяли участь: керівники закладів освіти, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів, ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники вищих навчальних закладів усіх рівнів та громадських організацій, науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники Запорізької області та інших регіонів України.
Учасників конференції вітали: Порошенко Марина Анатоліївна – президент Благодійного Фонду Порошенка, Бриль Костянтин Іванович – голова Запорізької обласної державної адміністрації, та інші запрошені гості.
Від Полтавської області у конференції взяли участь завідуюча Комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Кривенко Світлана Іванівна та методист з питань інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Горбаньова Світлана Володимирівна.
Під час роботи конференції спеціалісти в галузі освіти ділилися власним досвідом, обговорювали питання розвитку інклюзивної освіти в Україні, впровадження сучасних технологій навчання та виховання дітей з особливими потребами, професійного розвитку педагогів в умовах реалізації інклюзивного навчання.


На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:91
За тиждень:192
За місяць:1501
Всього:214995

Кориснi посилання