Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Розпочинається огляд музеїв при навчальних закладах щодо присвоєння звання «Зразковий музей»

 

До 20 листопада 2015 року обласна комісія на чолі із Ухань О.А., начальником відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, здійснить огляд музеїв, які претендують на присвоєння звання «Зразковий музей», а також відбудеться засідання з розгляду матеріалів щодо присвоєння звання. Відповідно до 4 грудня 2015 року обласна комісія проведе огляд музеїв при професійно-технічних навчальних закладах та навчальних закладах інтернатного типу.

Займатиметься  організаційними заходами щодо роботи обласної комісії з огляду музеїв при навчальних закладах та присвоєння звання «Зразковий музей» Полтавський обласний  центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Крім цього, позашкільний заклад надаватиме методичну та фахову допомогу закладам освіти з підготовки до огляду музеїв при навчальних закладах відповідно до діючих відомчих документів та Порядку проведення огляду.

Контактна особа: директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар, тел. (05322)  2-49-86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наказ від 06.11.2015 №382 Про створення та організацію роботи

обласної комісії з огляду музеїв 

при навчальних закладах та присвоєння 

звання «Зразковий музей»

 

На сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання