Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Дорогі школярі, студенти та шановні педагогічні працівники

1veresnya

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань!
У всі часи освічена людина користувалася повагою. Освічена людина, освічене суспільство є основними рушіями прогресу і розвитку держави. Наша спільнота все глибше усвідомлює роль освіти – головного чинника модернізації країни. Наразі освіта поступово стає важелем конкурентоспроможності України. Вона націлена на те, щоб виховати випускника, який буде справжнім патріотом України, особистістю, здатною критично мислити, і, звичайно, новатора, який зможе змінити сам себе протягом життя, економіку і  навколишній світ.


Успішна Україна – це щасливі діти, де кожен школяр, незалежно від здібностей, має право на успіх у житті та на максимальне розкриття власних талантів. Все це може запропонувати якісна освіта. Отже, завдання педагогічного працівника – кожній дитині надати доступ до якісних освітніх послуг.
Уже зроблені перші кроки зі створення опорних шкіл, які підвищать якість знань  учнів, що проживають у сільській місцевості. Впроваджуються нові підходи до навчання першокласників.
На порозі вирішальних змін, що очікують нову українську школу, бажаємо усім школярам та  студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Переконана, ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!
Найщиріші слова подяки усім педагогічним працівникам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на усе життя. Нам, освітянам, потрібна впевненість у власних силах. Потребують змін підходи до навчання та, власне, свідомість педагогів. Ми маємо відмовитись від принципу трансляції знань та перейти до компетентнісного підходу, а також передати учням віру у свої сили та у можливість змін. Тільки за таких умов вони стануть особистостями, патріотами та інноваторами.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Нехай щастить усім нам!

 

З повагою  
директор  Департаменту
освіти і науки                                                                                                                  О.В. Харченко

 

На сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:9
За тиждень:307
За місяць:1616
Всього:215110

Кориснi посилання