Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

На контролі питання проведення ЗНО для магістрів

 
ZNO master26 липня в Департаменті освіти і науки Полтавської облдержадміністрації проведено робочу нараду щодо організації проведення єдиного фахового випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році в Полтавській області. Усього в Полтавській області зареєстровано 397 учасників тестування.

3 серпня 2017 року для проведення єдиного фахового вступного випробування буде функціонувати 2 пункти тестування на базі Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області та Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області". Узгоджено питання підготовки залученого персоналу пунктів тестування, проведення підготовчих нарад.
У ході наради директором Департаменту освіти і науки Оленою Харченко та директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком обговорено основні напрями спільних дій Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти на 2017-2018 навчальний рік.
Довідково:
Тестування абітурієнтів для вступу для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» відбудеться 03 серпня 2017 року за адресами, які вказані в екзаменаційних листках абітурієнтів.
Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області
Адреса: бульвар Богдана Хмельницького, 15, Ленінський район міста, м.Полтава, Полтавська область
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області"
Адреса: вулиця Анатолія Кукоби, 10, Ленінський район міста, м.Полтава, Полтавська область
Додатково на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти розміщені схеми доїзду до пунктів проведення тестування.
Допуск учасників до пунктів тестування відбудеться з 9.15 до 9.50 за наявності оригіналу екзаменаційного листка та документа, серія і номер якого зазначені в екзаменаційному листку.
Учасники, які запізнилися або не мають при собі зазначених документів до пункту тестування не допускаються.

 


 

 

 

 

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання