Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Законопроект «Про освіту» схвалено Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти та рекомендовано до прийняття в цілому

121 червня 2017 року Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти прийняв поправки до проекту нового закону «Про освіту» та рекомендував його до прийняття в цілому парламентом.
У роботі комітету від Полтавської області взяла участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

Під час виступу на Комітеті Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що стрижнева ідея законопроекту - «це конкурентоспроможний, сучасний патріот, інноватор, розвинена особистість, яка розбудовуватиме модерну європейську Україну».
Також на засіданні розглядалися найбільш дискусійні правки до проекту Закону. Зокрема, вдалося дійти зваженої позиції щодо мовного питання, визначення мінімального окладу вчителя на рівні 4-х прожиткових мінімумів, скасування конкурсного відбору дітей до першого класу.
Новий Закон «Про освіту» відкриє можливості для повноцінного запровадження реформи середньої освіти Нова українська школа. «В ньому закладено справедливий доступ до якісної освіти, зміну системи та децентралізацію управління освітою, переорієнтацію на формування у дітей необхідних для життя ключових компетентностей. Для цього буде оновлення стандартів освіти, поступовий перехід до 3-річної старшої профільної школи та забезпечення справжньої профілізації. В Законі закладено норми, що також допоможуть охопити більше дітей дошкільною освітою та розвивати професійну освіту», - наголосили у Міністерстві освіти і науки України. 

 

На сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:38
За тиждень:759
За місяць:3009
Всього:212906

Кориснi посилання