Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Представник Департаменту освіти і науки взяв участь у спільній нараді-семінарі Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України

 центральна14-15 грудня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України за сприяння громадської організації «Одна надія» провели спільну робочу нараду-семінар на тему «Наставництво – ефективна форма допомоги дітям, що проживають в закладах інституційного догляду у соціалізації та адаптації до самостійного життя».

Полтавську область представляв головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації С.В. Рибалко. Всього у семінарі взяло участь понад 50 спеціалістів у галузі освіти та соціальної сфери з усієї України.
Під час семінару виступив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Миколайович Кулеба, який презентував проект Стратегії реформування інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки. Її метою є якісне забезпечення підвищення рівня догляду та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Зокрема, було визначено що, одним із необхідних елементів реалізації реформи має стати впровадження наставництва в заклади інституційного догляду. Презентовано проект Положення про наставництво, як один зі способів підготовки до самостійного життя дітей-сиріт, які знаходяться в інтернатах та дитячих будинках.
Наставник – це доросла людина, яка добровільно і безоплатно надає  дитині індивідуальну підтримку і допомогу, хоче і може присвячувати їй свій час, знання, сили, стає значимою для неї.
Мета Наставника: навчити дитину навичкам самостійного життя у суспільстві; передати культурні, духовні та моральні цінності; допомогти дитині розвинути свій потенціал та визначити власні життєві цілі; стати дитині вірним товаришем і підтримкою у будь-яких ситуаціях.

 

 

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:22
За тиждень:22
За місяць:2272
Всього:212169

Кориснi посилання