Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській області розпочала роботу координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад: прийнято резолюцію

1За ініціативи голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка у Полтавській області створено робочу групу «Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини» з напряму «Удосконалення мережі освітніх закладів». До складу робочої групи увійшли 16 представників громад та освітяни області під головуванням директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олени Харченко.

Закон Про освіту – шлях до змін, до реформ: нові можливості та завдання, які очікують освіту 2018 року

MqOThFPSSH0Директор Департаменту Олена Харченко розповіла, за якими правилами та можливостями плануватимуть свою роботу освітяни Полтавщини у 2018 році

Про реорганізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області

 Изображение 002Професійна (професійно-технічна) освіта у сучасних умовах має відповідати вимогам освітніх стандартів, стратегічним напрямкам розвитку регіону, погребам суспільства. Розуміючи необхідність кардинальних змін у мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, робочою групою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, закладів вищої освіти, професійно-технічних навчальних закладів вивчено ситуацію, що склалася в області, та розроблено Стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

На Полтавщині будуть створені методично-консультаційні центри з впровадження освітньої реформи

14 січня 2018 року відбувся «круглий стіл» «Впровадження реформи освіти. Регіональні особливості. Дорожня карта». Модератором заходу була директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Харченко.
Захід відбувся в рамках реалізації міжнародного проекту «Підтримка децентралізації в Україні» за результатами ознайомлення з системою освіти Республіки Польща.

Шановні освітяни, учні, батьки!

 новий рік 2018Від щирого серця вітаю вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Хай дзвінкоголосі колядники й щедрівники внесуть надію і радість у кожну оселю, сповіщаючи про нову радість – народження Христа.
Хай зачарує новорічна казка наших дітей. Влаштуймо свято для малечі, запалимо яскраві вогники на шкільних ялинках, щоб зимові канікули стали для них радісними і корисними.

Напередодні Нового року відбулися змагання зі спортивного орієнтування«Сніжинка-2018»

 1У лісовому масиві поблизу села Копили Полтавського району відбулися 21-і змагання зі спортивного орієнтування Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «Сніжинка – 2018».

У змаганнях взяли участь вихованці гуртків Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської селищної ради та юні орієнтувальники освітніх закладів м. Полтави та Полтавського району–всього107 учасників.

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді визнано флагманом позашкільної освіти України

4 1У грудні 2017 року Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді на чолі з директором Бедніною Віталієм Григоровичем здобув перемогу у Відкритому рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників». 

«Нова українська школа» - головна тема Всеукраїнського форуму освітян

 IMG-1da9042c21c327dcab910d0466703dff-V21-22 грудня 2017 року Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації бере участь у Всеукраїнському форумі «Нова українська школа». 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич презентує план запровадження Нової української школи, затверджений Урядом, а також підсумки 2017 року й освітні завдання на 2018 рік та основні бюджетні програми.

Увага! Акція «Різдвяна колядка – захисникам Вітчизни»!

колядкиДепартамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації відповідно до листа Міністерства освіти і науки України та Звернення голови Харківського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Богдана Волоса пропонує долучитися до акції «Різдвяна колядка – захисникам Вітчизни» районним (міським) центрам (будинкам) дитячої та юнацької творчості, обласному центру естетичного виховання учнівської молоді, обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, закладам освіти шляхом проведення:

Полтавщину обрано одною з чотирьох областей України для реалізації міжнародного проекту з впровадження реформи децентралізації в освітній галузі

1З метою переймання досвіду щодо реформування освітньої галузі в процесі децентралізації України освітяни Полтавщини долучилися до реалізації міжнародного проекту «Підтримка децентралізації в Україні», який здійснюється компанією SKL International, підвідомчою організацією Шведської асоціації місцевих влад і регіонів, через Фонд міжнародної солідарності, програму «U-LEAD з Європою» за підтримки Європейського союзу, Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, відповідних Комітетів Верховної Ради України, координаційних структур реформ, Стратегічних дорадчих груп. Крім Полтавської, до реалізації зазначеного проекту було залучено Запорізьку, Житомирську та Івано-Франківську області.

Дорогі діти! Шановні освітяни, батьки!

h ru den st nikolai19 грудня відзначають одне з найрадісніших свят – день Святого Миколая Чудотворця, яке приходить чарівною зимовою казкою на нашу українську землю.
У цей день наші діти з нетерпінням чекають дива, адже Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші їхні мрії, приносить подарунки, а разом з ними – щиру втіху і любов. Це справжнє свято віри, світла і добра.
Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до традицій минулого. Тому цього дня у кожному закладі освіти величають Святого Миколая, очікуючи настання новорічно-різдвяних свят.

Всеукраїнської премії «Диво-дитина»

dd logo 1479987557 613x433.30507030251 3 0Департамент освіти і науки облдержадміністрації закликає взяти участь у здобутті Всеукраїнської премії «Диво-дитина», яка визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».
Умови здобуття премії висвітлено у листі Президента премії «Диво-дитина».

З Днем Збройних Сил України !

 ЗСУЗ 1993 року 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України – загальне свято всіх українських військовослужбовців.

Вітаємо доблесних воїнів, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, чия слава примножується з кожним днем і на прикладі якої ми виховуємо нашу молодь. У закладах освіти військовослужбовці – завжди бажані гості.
Зичимо їм міцного здоров’я, стійкості, успіхів у ратній справі, благополуччя у родинах.

Обговорення реформи інтернатних закладів

IMG-b436662a4d3f13836c934d451ee423d6-V28 листопада делегація Полтавської облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла бере участь у Всеукраїнській установчій семінар-нараді «Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки».

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:134
За тиждень:923
За місяць:2721
Всього:189384

Кориснi посилання